Ztracené cesty na útěku domů

Posted by

Ztracené cesty na útěku domů

Stáhnout knihu Ztracené cesty na útěku domů zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Román spojuje osudy čtyř českých žen žijících v zahraničí, které se navzájem znají, ale s ubíhajícími léty ztratily mezi sebou kontakt. Díky opětovnému setkání si uvědomují, že hledají smír s tím, co jim bylo určeno k prožívání. Přijetí myšlenky, že krok zpět nemusí nutně znamenat rezignaci, jim umožní probudit se do pokojného rána nových začátků.

Marlene Montagne píše autobiografickou knihu v naději, že díky psaní odhalí sama sobě pravdu o svém životě a vypořádá se se svými strachy. Snaží se vyřešit obskurní problém v manželství s Christophem Montagnem, někdejším organistou, majitelem pařížské galerie, která poskytuje šanci mladým alternativním umělcům.

Karolína Fischerová, modelka žijící v New Yorku, se v průběhu osudového víkendu snaží zjistit, co pro ni představuje Marlene i někdejší láska, Pavel Hejný.

Denisa Fillippi, učitelka výtvarné výchovy žijící se svým italským manželem a dvěma dětmi v Austrálii, si při návštěvě domova uvědomuje, že přišel čas, aby se svým zaneprázdněným manželem probrala otázku jejich budoucnosti.

Lucie Enchante, rozvedená fotografka žijící v Americe, zjišťuje, že se kruh jejího útěku uzavírá návratem domů.

Po letech strávených v cizí zemi, vzdáleny od svých kořenů, se čtyři hrdinky navrací na několik dní do rodné země, aby si uvědomily, že za sebou zanechaly svůj domov, aniž by byly schopné najít jiný.


Ztracené cesty na útěku domů


Přečtěte si knihu Ztracené cesty na útěku domů online zdarma

Kód: D0157596
EAN: 9788087408254
ISBN: 978-80-87408-25-4
Nakladatel: Deus
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 240
Rok vydání: 2012
Rozměry: 123,0×191,0x25,0mm
Váha: 304g
Jazyk: Česky
Kategorie: Společenské romány