Znovuzrození hrdinů DC

Posted by

Znovuzrození hrdinů DC

Stáhnout knihu Znovuzrození hrdinů DC zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Komiksová událost roku 2016, kniha Znovuzrození hrdinů DC, ohlašuje novou éru vyprávění ve světě DC Comics. Byla vřele přijata fanoušky i komiksovými kritiky a představuje nezbytný úvod do budoucnosti vesmíru DC.

Wally West – někdejší Fid Flash a později Flash – je uvězněn mimo prostor a čas. Je ztracen v mezeře mezi dimenzemi, v důsledku Bodu zvratu, který způsobil jeho mentor, Barry Allen. Vznáší se v nicotě a jako jediný vnímá záhadu zahalující celý vesmír. Kdo jim všem ukradl deset let?

Wally se musí vrátit na Zemi a ke svým milovaným, kteří mu vždy sloužili jako bleskosvod, ale ať už se snaží kontaktovat kohokoliv, sklouzává dál a dál, blíž k naprostému nebytí.

Osud vesmíru závisí na Wallym Westovi a jeho Znovuzrození…

Přečtěte si příběh, který odstartoval jeden z nejúspěšnějších nových projektů v historii komiksu. Pod scénářem je podepsaný bestsellerový autor Geoff Johns (Liga spravedlnosti) a kresby se zhostili čtyři z nejtalentovanějších komiksových kreslířů: Ivan Reis (Aquaman), Gary Frank (Batman: Země jedna), Ethan Van Sciver (Green Lantern: Znovuzrození) a Phil Jimenez (Infinite Crisis).


Znovuzrození hrdinů DC


Přečtěte si knihu Znovuzrození hrdinů DC online zdarma

Kód: D0425838
EAN: 9788074496110
ISBN: 978-80-7449-611-0
Nakladatel: Crew
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 100
Rok vydání: 2018
Rozměry: 175,0×263,0x7,0mm
Váha: 263g
Jazyk: Česky
Kategorie: Komiks pro dospělé a mládež