Život na lyžích

Posted by

Život na lyžích

Stáhnout knihu Život na lyžích zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Umíte na lyžích do kopce STEPOVAT ? A víte, co je INERCE, nebo COCHCACE ? Je váš odraz EFEKTIVNÍ a využíváte EXTENZI ? Chcete běhat na lyžích rychleji a „ zadarmo“? To všechno a ještě mnohem víc se dozvíte v této knížce od profesionálního trenéra, který zde sepsal své mnohaleté zkušenosti, podložené teoretickými znalostmi, protože spojení teorie s praxí pro něho není frází, ale cestou k úspěchu. Určitě není náhoda, že jeho „trenérskýma rukama“ prošla olympijská jména Miloš Bečvář, Eva Burešová-Háková i legenda Katka Neumannová a ve Slovinsku Tadeja Brankovič, Tomaž Globočnik, Anka Mohorič a Vesna Fabjan.
V jednotlivých článcích najde čtenář desítky rad, jak zkvalitnit svou lyžařskou zdatnost, trenér se dozví jak postupovat při výchově mladých závodníků, uvědomí si, jak důležitá je motivace, technika běhu a psychika mladého sportovce.
Pro milovníky příběhů je knížka proložena historkami, které autor zažil jako závodník i jako trenér. Lyžařům starší generace se přitom určitě vybaví i jejich zážitky ze zasněžených plání a mladí adepti tohoto krásného sportu si uvědomí, že romantiku, kamarádství a dobrodružství mohou zažít v plné míře právě na lyžích.

Štítky:
Vzpomínky,
20-21. století,
Články,
Sportovní trénink,
Běh na lyžích,
Trenéři


Život na lyžích


Přečtěte si knihu Život na lyžích online zdarma

Kód: D0274339
EAN: 9788088088059
ISBN: 978-80-88088-05-9
Nakladatel: KLIKA
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 132
Rok vydání: 2015
Rozměry: 61,0×232,0x10,0mm
Váha: 248g
Jazyk: Česky
Kategorie: Individuální sporty