Život bez hranic

Posted by

Život bez hranic

Stáhnout knihu Život bez hranic zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Nick Vujicic se narodil bez rukou a nohou. Zvítězil nad svým postižením a vede nezávislý, bohatý a plnohodnotný život, který je vzorem pro každého, kdo hledá skutečné štěstí. V současné době je Nick mezinárodně uznávaným motivačním řečníkem a šíří své základní poselství: nejdůležitějším cílem každého člověka je nalézt smysl života bez ohledu na problémy nebo zdánlivě nepřekonatelné překážky, které se mu staví do cesty.

Nick vypráví o svém fyzickém postižení i o emocionální bitvě, kterou svedl, když se s ním snažil vyrovnat jako dítě, dospívající i dospělý mladý muž. „Nesmírně dlouho a s pocitem naprostého osamocení jsem přemýšlel, jestli je na světě někdo jako já a jestli má můj život nějaký jiný smysl než bolest a ponížení.“ Vypráví o tom, jak se pro něj víra v Boha stala základním zdrojem síly, a vysvětluje, že jakmile našel smysl života – inspirovat druhé, aby se zlepšil jejich život i svět –, nalezl i sebedůvěru vybudovat si hodnotný a produktivní život bez hranic.

Nick nám všem poskytuje praktické rady, jak prožít plnohodnotný a šťastný život tím, že si vybudujeme důvěru v druhé, vytvoříme vztahy vzájemné podpory, ze kterých načerpáme sílu jít dál. Motivuje nás a ukazuje nám, jak se naučit přijímat to, co nedokážeme mít pod kontrolou, a jak se zaměřit na to, co ovlivnit můžeme.

Štítky:
Osobní růst,
20-21. století,
Štěstí,
Smysl života,
Autobiografie,
Smysl života – duchovní aspekty,
Osoby s tělesným postižením,
1982-2011,
Štěstí – křesťanské pojetí,
Kariéra


Život bez hranic


Přečtěte si knihu Život bez hranic online zdarma

Kód: D0001397
EAN: 9788090483811
ISBN: 978-80-904838-1-1
Nakladatel: Čintámani
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 235
Rozměry: 158,0×222,0x21,0mm
Váha: 312g
Jazyk: Česky
Kategorie: Sebezdokonalování a tréning mozku