Živá tradice druidů

Posted by

Živá tradice druidů

Stáhnout knihu Živá tradice druidů zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Ve fascinující knize Živá tradice druidů otevírá Emma Restall Orr dveře mocnému a prastarému typu spirituality. Její dílo vychází z každodenního života a zkušeností a poskytuje návod, jak najít vlastní vidění a jak navázat hlubinný, extatický vztah s přírodou.
Popisuje svoje pojetí tajemství spirituality, které vychází z posvátnosti přírody, a zkoumá povahu starých bohů, ducha, duše a hmoty, posvátného vztahu a božské inspirace.
Vysvětluje, jak můžete do svého života opětovně vnést magickou zkušenost, aby každý okamžik obohatila síla a krása přírody. Díky této jedinečné knize se naučíte pravdivě vyjadřovat svou vnitřní divokost a transformovat tak svůj vztah se svým okolím a se světem, v němž žijeme.
V knize Živá tradice druidů objevíte základní principy a praktiky druidství, platnost druidství a přírodní spirituality i v dnešní době, přírodní síly rezonující v nitru jednotlivce, jak do svého běžného života vnést spirituální zkušenost, jednoduché způsoby, jak poznat a přijmout divokou stránku své povahy

Štítky:
Druidové,
Tradice


Živá tradice druidů


Přečtěte si knihu Živá tradice druidů online zdarma

Kód: D0022460
EAN: 9788072812189
ISBN: 80-7281-218-1
Nakladatel: Eminent
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 228
Rok vydání: 2006
Rozměry: 130,0×205,0x15,0mm
Váha: 33g
Jazyk: Česky
Kategorie: Filozofie