Zednáři v boji proti křesťanství

Posted by

Zednáři v boji proti křesťanství

Stáhnout knihu Zednáři v boji proti křesťanství zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Zednářská společnost i u nás byla velmi mocná. Zednáři to byli, kteří tajně a rafinovaně stavěli zdi mezi lid, kteří skrytě a rafinované vedli a podporovali boj proti katolíkům. Vzpomeňme na zabírání kostelů, znásilňování duchovních při násilném otevíráni církevních památek. Jejich vlivem a mocí byla obsazována přední, vlivná místa v úřadech, aby tak zednářská moc a uskutečňování jejich plánů mělo nejvlivnější opory. A běda tomu, kdo se odvážil postaviti se proti nim a jejich rejdům. Narazil na frontu obhájců, na jimi ovlivněný tisk, byl pronásledován a štván a nejednou existenčně zničen.
Dnes, kdy je jejich moc zlomena, je možno, abychom vyhověli žádostem našich čtenářů a poslali jim tuto knížku, v niž zkušený spisovatel a autor odhaluje práci a poslání zednářů v boji proti křestanství.
Vydáváme ji nejen pro dobu nynějšího kvasu, ale i pro všechny doby příští, aby připomínala a dokazovala, jak katolický lid má býti na stráži a jak se nemá nechati uspati židozednářským šepotem, zpěvem nebo nářkem.

Štítky:
Stati,
Hereze,
Svobodní zednáři


Zednáři v boji proti křesťanství


Přečtěte si knihu Zednáři v boji proti křesťanství online zdarma

Kód: D0277742
EAN: 9788087525371
ISBN: 978-80-87525-37-1
Nakladatel: Bodyart Press
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 36
Rok vydání: 2015
Rozměry: 146,0×212,0x4,0mm
Váha: 56g
Jazyk: Česky
Kategorie: Literatura faktu