Zdraví v ohrožení – Hořká pravda o sladkém cukru

Posted by

Zdraví v ohrožení - Hořká pravda o sladkém cukru

Stáhnout knihu Zdraví v ohrožení – Hořká pravda o sladkém cukru zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Kniha od MUDr. Josefa Jonáše (kromě jiných autora bestsellerů Křížovka života, Tajenky života neboDetoxikace nebo Jonášova kuchařka pro zdraví) a našeho kmenového autora Jiřího Kuchaře je u nás mimořádným počinem v oblasti zdraví.

Ačkoli nás zažité stravovací zvyklosti nebo reklama, zaměřená zejména na těhotné ženy, matky s malými dětmi, mládež, seniory nebo sportovce, přesvědčují o opaku, skutečnost je mnohem horší, než byste očekávali. Tato kniha přináší velmi hořkou pravdu o průmyslově vyráběném rafinovaném cukru. Je určena lidem, kteří chtějí poznat všechny neblahé důsledky jeho konzumace, zbavit se svojí závislosti na něm a doslova tak zachránit svoje ohrožené zdraví. Stejně tak je velmi užitečná pro nemocné i lidi, jenž po léta bezúspěšně bojují s nadváhou a únavou.

Na základě desítek vědeckých studií z celého světa a dlouholeté bohaté praxe MUDr. Josefa Jonáše ukazuje, že rafinovaný cukr je viníkem celé řady problémů, od akné, zubního kazu, cukrovky, ztučnění jater, infarktu myokardu, gynekologických potíží a osteoporózy až po nádorová onemocnění a mozková poškození, včetně chronického nedostatku vitaminů a důležitých minerálů.

Vedle varování nabízí především řešení, jak se zbavit cukerné závislosti a jak lze průmyslový cukr v jídelníčku nahradit. Nepochybně budete překvapeni bohatostí přírodních látek, které vám mohou posloužit jako cenná životní inspirace. Tato mimořádná a svého druhu naprosto ojedinělá publikace přináší i jednoduchá a přitom účinná stravovací doporučení, která mohou netušeným způsobem upevnit vaše zdraví.

Štítky:
Zdravá výživa,
Zdravotní rizika,
Cukr,
Zdravá strava


Zdraví v ohrožení – Hořká pravda o sladkém cukru


Přečtěte si knihu Zdraví v ohrožení – Hořká pravda o sladkém cukru online zdarma

Kód: D0188022
EAN: 9788072814640
ISBN: 978-80-7281-464-0
Nakladatel: Eminent
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 240
Rok vydání: 2013
Rozměry: 150,0×210,0x17,0mm
Váha: 43g
Jazyk: Česky
Kategorie: Medicína a alternativní medicína