Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku

Posted by

Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku

Stáhnout knihu Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Publikace jedinečná svým unikátním pojetím propojujícím pracovní právo s právem občanským reaguje v čtvrtém, aktualizovaném, vydání na novelizace zákoníku práce provedené v roce 2017. Právní stav komentáře bude ke II. čtvrtletí 2018. Bude tedy zahrnovat veškeré legislativní změny, které nabyly nebo nabudou účinnosti do tohoto data.

Zásadní legislativní změny, které budou již zohledněny v komentáři
Jde zejména o novelu zákoníku práce týkající agenturního zaměstnávání, dále změny vyvolané novelou občanského zákoníku (statusové otázky) a změny vyvolané novelizacemi sociálních předpisů, které jsou se zákoníkem práce spjaty.

Usouvztažnění občanského zákoníku a zákoníku práce
Srozumitelný komentář předkládá výklad pracovněprávních norem za současné aplikace obecných ustanovení občanského zákoníku, což se již v souvislosti s přelomovým nálezem Ústavního soudu ukázalo jako nezbytné a po nabytí účinnosti nového občanského zákoníku tato potřeba ještě zesílila.

Autorský tým, využití publikace
Autorský tým je složen z předních odborníků na pracovní a občanské právo, kteří se na vzniku obou kodexů legislativně podíleli a touto problematikou se zabývají rovněž při činnosti vzdělávací, publikační, vědecké i při samotné aplikaci práva v praxi.

Využití publikace pro veškerou praxi
Kniha je určena všem, kteří se zabývají pracovněprávními vztahy a používají pracovněprávní předpisy, například zaměstnavatelům, zaměstnancům, managementu společností, personalistům, mzdovým účetním, osobám profesně aplikujícím právo, studentům právních oborů a mnoha dalším.


Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku


Přečtěte si knihu Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku online zdarma

Kód: D0310159
EAN: 9788075541321
ISBN: 978-80-7554-132-1
Nakladatel: ANAG
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 880
Rok vydání: 2018
Rozměry: 155,0×213,0x45,0mm
Váha: 1000g
Jazyk: Česky
Kategorie: Management, řízení, personalistika