Zákon o advokacii: Komentář

Posted by

Zákon o advokacii: Komentář

Stáhnout knihu Zákon o advokacii: Komentář zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Komentář k zákonu o advokacii je sice určen primárně advokátům a advokátním koncipientům, své čtenáře, či spíše uživatele si zcela jistě najde ale také mezi soudci, notáři, státními zástupci, exekutory či jinými právními odborníky.

Publikace je výsledkem desítek let zkušeností převážně praktikujících advokátů, kteří svůj komentář k zákonnému textu obohacují o odkazy na související právní předpisy a plné texty stavovských předpisů vydaných Českou advokátní komorou, bez nichž by komentář advokátní problematiky nebyl vyčerpávající. Text je také doplněn vzory, příklady, formuláři a individuálními právními akty, s nimiž se advokát a advokátní koncipient může nejčastěji setkat.

Samozřejmostí je zařazení judikatury obecných soudů a v komentáři je možné také nalézt komentované citace rozhodnutí kárných senátů kárné komise ČAK. Pro lepší orientaci v advokátních předpisech přináší autoři také chronologický přehled stavovských i právních předpisů a doplňují komentář třemi desítkami tabulek, které přehledně srovnávají pojednanou materii, a jednapadesáti vzorovými dokumenty.


Zákon o advokacii: Komentář


Přečtěte si knihu Zákon o advokacii: Komentář online zdarma

Kód: D0398810
EAN: 9788075526311
ISBN: 978-80-7552-631-1
Nakladatel: Wolters Kluwer
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Rozměry: 162,0×242,0x52,0mm
Váha: 1000g
Jazyk: Česky
Kategorie: Právo, politologie, sociologie