Word pro seniory

Posted by

Word pro seniory

Stáhnout knihu Word pro seniory zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Chtěli byste se naučit psát texty v programu Word, ale složité příručky vás odrazují? Tato kniha Word pro seniory vám ukáže, že psaní na počítači není o mnoho složitější než třeba psaní na psacím stroji. Pomocí jednoduchých a názorných postupů se naučíte psát dopisy, vytvářet pozvánky a zkrášlovat své dokumenty pomocí obrázků. Autor Martin Domes používá běžný neodborný jazyk, upozorňuje na možná úskalí a opakuje klíčové poznatky.

Rádi byste se naučili vytvořit během chvíle pěknou pozvánku nebo dopis přátelům, ale bojíte se, že je pro vás tvorba textů na počítači příliš komplikovaná? Zdají se vám nové verze Wordu nepochopitelné? S touto knihou tyto problémy pominou. Během čtení zjistíte, že psaní v programu Word ve verzi 2007 nebo 2010 není o nic těžší než třeba psaní na psacím stroji. Navíc se naučíte používat užitečné vymoženosti, které moderní technika pisatelům přináší, jako je automatická kontrola pravopisu nebo vkládání ilustračních obrázků a fotografií do textu. Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým pasážím i náhlým skokům, látku odměřuje v přiměřených dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek. Díky popisu řešení problémů vás nezaskočí žádná ze situací, do kterých se začátečníci často dostávají.


Díky knize mimo jiné zvládnete: – Psát a upravovat text, velká písmena i diakritiku – Ukládat a otevírat rozepsané dokumenty – Změnit barvu, velikost a zarovnání písma – Vytvářet odrážky a číslované seznamy – Vkládat do textu datum, oslovení, obrázky a fotografie – Pracovat se schránkou a formátovacími styly – Zprovoznit tiskárnu a výsledné dokumenty tisknout – Očíslovat a nadepsat všechny stránky dokumentu najednou – Vytvořit obálku či titulní stranu, uložit dokument do PDF – Používat a upravovat již předpřipravené šablony šetřící čas Výklad je založen na praktických cvičeních s postupy krok za krokem a doplňuje jej více než 200 dostatečně velkých obrázků. Kniha je následníkem úspěšné příručky věnované Wordu verze 2003 a starší.

Štítky:
Počítače a internet,
Textové procesory,
Microsoft word 2007,
Počítače,
Microsoft word 2010,
Senioři,
Microsoft word


Word pro seniory


Přečtěte si knihu Word pro seniory online zdarma

Kód: D0118249
EAN: 9788025134863
ISBN: 978-80-251-3486-3
Nakladatel: CPress
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 200
Rozměry: 167,0×225,0x12,0mm
Váha: 332g
Jazyk: Česky
Kategorie: Kancelářské programy