Vyšívaní medvídci

Posted by

Vyšívaní medvídci

Stáhnout knihu Vyšívaní medvídci zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Je snad nějaký lepší způsob, jak oslavit sto let této nejoblíbenější dětské hračky, než napsat knihu plnou vyšívaných medvídků? Joan Elliottová, autorka těch snad nejpopulárnějších předloh pro křížkovou výšivku firmy Design Works Crafts, vytvořila krásné dílo, aby zachytila kouzlo dětství, jež je pro tyto hračky tak typické.
Joan sepsala knihu výrobků vhodných pro každého člena rodiny. Medvídkem můžete přivítat nového člena rodiny, pro miminka se také dají použít všechny návrhy z části Zasnění medvídci. Švadlenky ocení šicí potřeby z kapitoly Záplatovaní medvídci a každý kuchař zase osobitý obal na knihu receptů. Medvídci se vyjímají také na roztomilých předlohách vhodných pro různé oslavy – na přáních k řadě příležitostí, narozeninovém transparentu i ozdobné pásce na dort. Kouzlo starožitných medvídků se podařilo vystihnout na vánoční punčoše s viktoriánskými motivy, kterou navíc můžete ozdobit viktoriánskou abecedou. K dalším výrobkům patří bordury na ručníky, obal na fotoalbum a vánoční ozdoby. Medvídci na výšivkách oslavují přátelství, zahrádkaření a čistotu.
Krásný medvídek potěší každé dítě. Když vyšijete motivy z knihy Vyšívaní medvídci, možná se vám podaří to zvláštní kouzlo znovu probudit, a navíc tak oslavíte století oblíbené hračky.
Předlohy Joan Elliottové přinášejí radost vyšívačkám již celé roky. Design Works Crafts její návrhy prodává v mnoha sadách, je jednou z jejich nejpopulárnějších autorek. Vyšívaní medvídci jsou její druhá kniha. Ve svém nenapodobitelném okouzlujícím stylu znovu využívá své rozmanité zájmy a umělecký i návrhářský talent a vytváří jedinečný soubor výrobků, jejichž hlavním tématem jsou medvídci. Tento motiv je u ní velice oblíbený, jako zdroj inspirace totiž použila svou sbírku starožitných medvídků a jiných památečních předmětů.
V knize najdete motivy starožitných i roztomilých medvídků.
Přes 40 různých výrobků můžete použít jako dárky pro všechny členy vaší rodiny.
Medvídci oslavují přátelství, zahradničení, venkovské motivy i čistotu domova.
Mezi výrobky patří polštářky, hračky, přikrývka, sada na šicí potřeby, obaly na knihy, bordury na ručníky, přání a víčka na zavařovačky.

Štítky:
Vyšívání


Vyšívaní medvídci


Přečtěte si knihu Vyšívaní medvídci online zdarma

Kód: D0027074
EAN: 9788073412111
ISBN: 80-7341-211-X
Nakladatel: BB ART
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 114
Rozměry: 220,0×286,0x12,0mm
Váha: 632g
Jazyk: Česky
Kategorie: Ruční práce a řemesla