Výnimočná kuchárka Vlaďky Čobrdovej (SK)

Posted by

Výnimočná kuchárka Vlaďky Čobrdovej

Stáhnout knihu Výnimočná kuchárka Vlaďky Čobrdovej (SK) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Vlaďka Čobrdová je úspešná poradkyňa v oblasti zdravého stravovania a pýši sa titulom “wellness ambasádor” pre sieť známych austrálskych supermarketov so zdravou stravou, ktoré fungujú v rámci projektu About Life. Mnohé z receptov, ktoré nájdete v tejto knihe, sama vymyslela na základe svojich znalostí z oblasti zdravej výživy. Recepty sú overené časom aj spokojnými zákazníkmi, ktorí si na týchto jedlách pochutnávajú v sieti stravovacích zariadení po celej Austrálii.

A prečo je táto kuchárska kniha výnimočná? Pretože inšpiráciou pre jej recepty je slovenská kuchyňa, ktorá tvorí základ mnohých pokrmov. Sú však prezlečené do nového šatu a obohatené o ešte výživnejšie suroviny. Filozofia, ktorá sa vinie celou knihou, nie je o obmedzovaní sa v jedení alebo v živote. Vlaďkin prístup je o hľadaní rovnováhy, vychutnávaní si dobrého a zdravého jedla, hoci aj s pohárikom dobrého vína či piva. Kuchárka je navyše zostavená tak, aby sa podľa nej mohli stravovať aj tí, ktorí preferujú raw kuchyňu, jedlá bez laktózy, lepku, ale aj vegetariáni, vegáni a vyznávači paleo stravy.

A aké recepty v nej nájdete? Napríklad liečivý vývar z kostí, mäsovo-guinoové guľôčky, cuketové lazane, halušky z teff múky nielen pre celiatikov, najlepší banánový chlieb či raw mätové rezy. A to je len malá ochutnávka jedál, z ktorých sa vaše chuťové poháriky dostanú do vytrženia a po ktorých vaše telo zaplesá od radosti.


Výnimočná kuchárka Vlaďky Čobrdovej (SK)


Přečtěte si knihu Výnimočná kuchárka Vlaďky Čobrdovej (SK) online zdarma

Kód: D0408725
EAN: 9788081641473
ISBN: 978-80-8164-147-3
Nakladatel: Motýľ
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 248
Rozměry: 220,0×260,0x28,0mm
Váha: 1000g
Jazyk: Slovensky
Kategorie: Zdravá kuchyně a diety