Výcvik psa k dokonalé poslušnosti – Obedience krok za krokem

Posted by

Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem

Stáhnout knihu Výcvik psa k dokonalé poslušnosti – Obedience krok za krokem zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Původně anglické slovo “obedience” znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje,. Jsou v ní srozumitelně popsány postupy při trénování cviků, které spadají do obedience – jde o povely “Sedni”, “Lehni”, “Ke mně”, “Zůstaň”, zaujmutí základního postavení, přivolání, chůzi u nohy, vyslání psa do určitého směru a do určitého prostoru, aportování, zdolání překážky a rozlišování předmětu podle pachu.
Velkou předností této knížky je, že ji může používat opravdu každý a to kdekoli a kdykoli, pro psy jakéhokoli plemene, různých povah a stáří. Nesmírně instruktivní jsou fotografie, které autorka zařadila s citem a jasným záměrem čtenáři vyložit vše takříkajíc po lopatě. Najednou se zdá být vše logické a jednoduché, přitom pro psa i majitele zábavné.

Štítky:
Hobby,
Výcvik zvířat


Výcvik psa k dokonalé poslušnosti – Obedience krok za krokem


Přečtěte si knihu Výcvik psa k dokonalé poslušnosti – Obedience krok za krokem online zdarma

Kód: D0138292
EAN: 9788024739786
ISBN: 978-80-247-3978-6
Nakladatel: Grada
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 144
Rok vydání: 2012
Rozměry: 150,0×210,0x10,0mm
Váha: 21g
Jazyk: Česky
Kategorie: Kynologie a psi