Všichni musí zemřít

Posted by

Všichni musí zemřít

Stáhnout knihu Všichni musí zemřít zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Nový román známého autora detektivek a literatury faktu s kriminální tématikou, který se stejně jako jeho předchozí knihy (Muž, který vycházel z hrobu, Agentura Puzzle) dočkal i televizní podoby.
Po vyřešení případu Muže, který vycházel z hrobu, je kriminalista Bohuslav postaven před další záhadu. Nová kauza se podobá noční můře, ničící nemilosrdně všechny, kteří se s ní střetnou. V pražském toku Vltavy postupně vyplavalo několik kusů rozřezaného mužského těla. Vlastně schází jen hlava, která by Bohuslavovi, napověděla, kdo je obětí a jaký život asi žil… Napomůže odhalení nález sešitu, popsaného těmi nejmorbidnějšími příběhy, jaké si lze jen představit? Kdo je vymýšlel a čemu sloužily?
Souběžně s tím vyšetřuje pražská kriminálka brutální vraždu slepého invalidy Hesse. Nemálo lidi mělo důvod ho nenávidět, ale jen jeden se dokázal pomstít. Případ má na starosti kapitán Mazancová, Bohuslavova partnerka v osobním i profesionálním životě. Kriminalistka s překvapením zjišťuje, že kauza rozřezaného těla a Hessova smrt nesou několik společných indicií. Rozdílný názor na řešení případu staví oba detektivy a milence ostře proti sobě. Už nejsou parťáci, ale konkurenti. Každá finta, každý podraz je dovolen…

Štítky:
Detektivní


Všichni musí zemřít


Přečtěte si knihu Všichni musí zemřít online zdarma

Kód: D0025085
EAN: 9788086328737
ISBN: 80-86328-73-2
Nakladatel: Epocha
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 176
Rok vydání: 2005
Rozměry: 152,0×210,0x20,0mm
Váha: 321g
Jazyk: Česky
Kategorie: Česká a slovenská próza