Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru

Posted by

Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru

Stáhnout knihu Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Kniha Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru je souborem esejů na téma průzkumu a objevování vlastního vědomí pomocí psychedelických látek. Eseje sepsali zkušení výzkumníci této oblasti, lékaři, kteří se specializují na experimenty s psychedelickými a halucinogenními drogami.
Možná, že naše vědomí reality musí být změněno, aby odráželo racionální vysvětlení spirituálních zjevení. I když duchovní setkání připadají skutečná převážně těm, kteří je prožívají, zřejmě odrážejí mnohem sofistikovanější model reality, než nám současný vědecký empirismus umožňuje. Lidé skutečně přicházejí do kontaktu se spirituální inteligencí, která podle všeho předchází časoprostoru, jak jej známe – bohové však nejsou ani tak mimozemští jako spíše nelokální…
Kniha může dobře posloužit jako příručka, jakási cestovní mapa, která má průzkumníkům a psychonautům usnadnit orientaci a ušetřit čas. Předkládá čtenářům aktuální poznání v tomto těžko uchopitelném bádání a poukazuje na to, že svět, který bychom měli probádat, neleží vně nás, ale nachází se v našem nitru.

Štítky:
Esoterismus,
Pojednání,
Drogy,
Rozšířené vědomí,
Vesmír,
Halucinogeny,
Duchovní zkušenosti,
Halucinogenní drogy,
Stavy změněného vědomí


Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru


Přečtěte si knihu Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru online zdarma

Kód: D0002020
EAN: 9788074380303
ISBN: 978-80-7438-030-3
Nakladatel: Dybbuk
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 368
Rozměry: 156,0×218,0x31,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Okultismus