Velká učebnice čarodějnictví a magie

Posted by

Velká učebnice čarodějnictví a magie

Stáhnout knihu Velká učebnice čarodějnictví a magie zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Díky zjištění, že nové čarodějnictví – neboli kult Wicca – není uctívání ďábla, si tisíce náboženských hledačů na celém světě konečně uvědomily, že toto pozemské náboženství by mohlo být odpovědí na jejich potřeby. Přesto bylo téměř nemožné dát dohromady všechny složky vytvářející tuto náboženskou praxi, zvláště při oslovování zvláštních osobních potřeb.
Nyní přichází Bucklandova Velká učebnice čarodějnictví, jedna kniha spojující toto všechno dohromady. Ray Buckland v ní učí historii, praxi, kompozici, formulacím, mechanice magii, bylinkářství, věštění… zkrátka všem aspektům praxe čarodějnického kultu Wicca. A nepředstavuje jen jednu tradici. Zaujímá nesektářský přístup a ukazuje, jak byste si mohli vy sestavit náboženství, aby vyhovovalo vašim konkrétním potřebám. Dává rady ke skladbě rituálů, zakládání sabatu (skupiny), vytváření systému, aby vyhovoval osobně vám. Hovoří i k samostatně působícím čarodějnicím – povzbuzuje je a radí, jak se věnovat starému náboženství.
Toto je učebnice. Je předkládána ve formě lekcí vrcholících zábavnými a poučnými cvičeními, ideálními pro samostatné studium i práci ve skupině. Je to dokonalá kniha pro seriózního studenta, nově se vytvářející sabat, samostatně působící čarodějnici nebo jednoduše pro zvědavé čtenáře.

Štítky:
Čarodějnictví,
Inkvizice


Velká učebnice čarodějnictví a magie


Přečtěte si knihu Velká učebnice čarodějnictví a magie online zdarma

Kód: D0048151
EAN: 9788072056163
ISBN: 80-7205-616-6
Nakladatel: Pragma
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 261
Rok vydání: 2002
Rozměry: 206,0×279,0x17,0mm
Váha: 44g
Jazyk: Česky
Kategorie: Okultismus