Ve světle Pravdy – Poselství Grálu

Posted by

Ve světle Pravdy - Poselství Grálu

Stáhnout knihu Ve světle Pravdy – Poselství Grálu zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V letech 1923-1938 napsal Abd-ru-shin, občanským jménem Oskar Ernst Bernhardt, velký počet přednášek, z nichž na sklonku svého života sestavil knihu „Ve světle Pravdy – Poselství Grálu“ v tzv. vydání poslední ruky. Vzniklo tak jedinečné dílo předkládající jasné a logické odpovědi na významné životní otázky. Od té doby bylo Poselství Grálu přeloženo do 16 jazyků a lze je koupit v 90 zemích světa. Počet prodaných výtisků v České republice se od roku 1989 pohybuje kolem 40 000 kusů.

Poselství Grálu přináší výklad souvislostí mezi člověkem a jemu neviditelným světem. Prostými slovy a přísně logickým sledem myšlenek vysvětluje podstatu mnoha jevů, s nimiž se každý ve svém životě setkává. Nepředkládá ale vědecká, filozofická nebo ezoterická vysvětlení. Výklad se opírá o působení jednotných všeobsáhlých zákonů. Čtenář tak získává jasný obraz o působení Boží vůle a úloze člověka.

Autor napsal své dílo s úmyslem vést hledajícího člověka blíže ke zdroji všeho života, zpět k Bohu.

Poselství Grálu není základem žádného nového náboženství, nýbrž základem pro cestu jednotlivce, nezávisle na jeho národnosti, rase nebo vyznání. Podporuje člověka v jeho nezávislém myšlení a pomáhá mu vytvořit si vlastní úsudek. Z této půdy může pak vzejít opravdové přesvědčení o existenci duchovního světa a samozřejmá potřeba vydat se cestou vlastního zušlechtění. Tato cesta je prostá, jasná a vyžaduje pouze čisté srdce.

„Kdo má v sobě pevnou vůli k dobru a snaží se dodat svým myšlenkám čistotu, ten již našel cestu k Nejvyššímu! Jemu pak bude vše ostatní přidáno.“ Abd-ru-shin

Štítky:
Duchovní poznání,
Osobní růst,
Esoterismus,
Pojednání,
Smysl života,
Synkretismus (náboženství),
Náboženské učení,
Náboženská hnutí,
Hnutí grálu


Ve světle Pravdy – Poselství Grálu


Přečtěte si knihu Ve světle Pravdy – Poselství Grálu online zdarma

Kód: D0135787
EAN: 9788087176054
ISBN: 978-80-87176-05-4
Nakladatel: Integrál Brno
Vazba: Pevná bez přebalu matná
Počet stran: 1072
Rok vydání: 2011
Rozměry: 179,0×240,0x64,0mm
Váha: 1618g
Jazyk: Česky
Kategorie: Duchovní teorie a směry