Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad + DVD

Posted by

Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad + DVD

Stáhnout knihu Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad + DVD zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Pro své děti chceme jen to nejlepší, samozřejmě i ve výživě. Co je polévka koi-koku? Kdy začít s podáváním prvních příkrmů? Jaký pokrm dát svému dítěti ochutnat jako první? Jakou formou zařazovat do jídelníčku zeleninu, aby ji děti jedly s chutí? Co zařadit do jídelníčku, jestliže se při těhotenství objeví nevolnosti? Co dělat, když chci přestat kojit? Co dávat dětem, když se názory na výživu rozcházejí? Nejen na tyto otázky naleznete odpověď v přehledně zpracované knize Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad.


Autorka knihy, paní Dagmar Lužná, vás provede makrobiotikou pro děti a nejen pro ně – kniha Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad je určena rovněž těhotným a kojícím ženám. Maminky v ní najdou kromě barevné fotografické přílohy i plakát, který jim umožní poznamenat si všechny důležité události v průběhu těhotenství.

Jako bonus obsahuje kniha DVD. Ve více než 60 receptech, které na DVD naleznete, je názorně předvedeno, jak správně vařit obiloviny, zeleninový vývar, první dětské polévky či kaše, připravit zeleninu, opražit semínka nebo nachystat slavnostní pohoštění k prvním narozeninám i s dortem tak, aby si pochutnala celá rodina.

Štítky:
Recepty,
Zdravá výživa,
Makrobiotická jídla,
Makrobiotika,
Batolata,
Těhotné ženy,
Řím 


Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad + DVD


Přečtěte si knihu Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad + DVD online zdarma

Kód: D0006435
EAN: 9788072636020
ISBN: 978-80-7263-602-0
Nakladatel: ANAG
Vazba: Spirálová, kroužková
Počet stran: 280
Rok vydání: 2010
Rozměry: 175,0×230,0x20,0mm
Váha: 496g
Jazyk: Česky
Kategorie: Tématické kuchařky