Udělejte si čas

Posted by

Udělejte si čas

Stáhnout knihu Udělejte si čas zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Kniha obsahuje pohybová cvičení pro rodiče, učitele a terapeuty dětí, které mají problémy v oblasti řeči, vyjadřování, čtení, psaní a mluveného projevu.

Chce pomoci dětem, které mají potíže s mluvením, čtením, psaním a pravopisem, a to tak, že se zaměřuje na jednu z mnoha příčin – na nedostatky v oblasti koordinace, chápání rytmu a tempa.
Kniha ukazuje, čemu je nutné se věnovat u dítěte, jehož specifické potřeby jsou často přehlíženy. Navrhuje program cvičení tak, aby bylo nejen účinné, ale i zábavné.

Opožďování tělesného rozvoje dítěte, jeho nedostatky v koordinaci, v uvědomování si vlastní existence v prostoru, je v některých případech spjato s jazykovými a průvodními výchovnými nesnázemi. Aby dítě bylo schopno interpretovat dvourozměrné symboly, je pro ně nutné uvědomovat si pohyb svého těla v trojrozměrném prostoru. Na základě svých zkušeností učitelky eurytmie navrhla Jean Huntová cvičení zaměřená na pomoc celkovému rozvoji nekoordinovaného, špatně se orientujícího a nešikovného dítěte.

Štítky:
Tělesná cvičení,
Specifické poruchy učení,
Pohybová terapie


Udělejte si čas


Přečtěte si knihu Udělejte si čas online zdarma

Kód: D0277447
EAN: 9788075300072
ISBN: 9788075300072
Nakladatel: Malvern
Vazba: brožovaná
Počet stran: 104
Jazyk: Česky
Kategorie: Specifické problémy a poruchy