Trenér v dešti

Posted by

Trenér v dešti

Stáhnout knihu Trenér v dešti zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Je napsáno mnoho knih a autobiografií o slavných světových fotbalistech. Jsou o štěstí a talentu hrstky vyvolených. Tato kniha vypráví osudy hráčů i trenérů, v nichž mnozí naleznou svůj vlastní příběh a podrobně monitoruje tento sport pohledem z přízemí a nižších pater, aby se dotkla i těch nejvyšších. Na sebe navazující a střídavě se prolínající příběhy hráčské a trenérské, výhradně z vlastních prožitků a zkušeností autora, jsou naplněny sportovními úspěchy a emocemi, štěstím a odměnou za poctivou dřinu, stejně jako zklamáním, nedoceněním až sportovní tragédií, procitnutím i přehodnocením životních hodnot. Popisují entuziasmus, klubový patriotismus a enormní nasazení těch, kteří chtějí nahoru, i nekalé praktiky v celé své tvrdé realitě, v dnešním fotbalu zcela běžné.

Zvláštní kapitolou jsou rozhodčí, korupce a podvody, ve vrcholové kopané dnes částečně odhalené, ovšem na výkonnostní úrovni nadále mající nevídané žně.

Kniha je určena nejen pro fanoušky kopané a sportu, hráče a trenéry, začínající i pokročilejší. Všímá si podstatnějších životních hodnot, charakterových a volních vlastností, aniž by čtenáři cokoli chtěla uspořádávat.

Štítky:
Vzpomínky,
20-21. století,
Autobiografické vzpomínky,
Sportovci,
Fotbal – česko,
Fotbaloví trenéři,
Fotbaloví trenéři – česko,
Trenéři,
Fotbal – česko – 20.-21. století,
Sportovní publicisté – česko,
Fotbaloví trenéři – česko – 20.-21. století,
Sportovní publicisté,
Trenérství,
Fotbalové EURO 2016


Trenér v dešti


Přečtěte si knihu Trenér v dešti online zdarma

Kód: D0005335
EAN: 9788090373365
ISBN: 978-80-903733-6-5
Nakladatel: Gelton
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 112
Rok vydání: 2012
Rozměry: 150,0×211,0x6,0mm
Váha: 158g
Jazyk: Česky
Kategorie: Kolektivní sporty