Techniky reiki

Posted by

Techniky reiki

Stáhnout knihu Techniky reiki zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Reiki proudí přirozeně, stále, i bez našeho přičinění. Díky dobrým instrukcím ale může proudit cíleně. To podporují speciální techniky – nanejvýš prospěšný nástroj při efektivní práci s reiki.
Mezinárodní mistři reiki představují v této knize západní techniky tohoto léčitelského umění a každému, kdo se metodou reiki aktivně zabývá, dávají do rukou cenný nástroj k cílené a účinné léčbě i ochraně.
Techniky reiki jsou rozděleny do tří stupňů. Na prvním stupni dochází k procitnutí a převzetí odpovědnosti za sebe sama; v popředí tu stojí vlastní tělo a samoléčba. Druhý stupeň učí léčení pomocí reiki na dálku, směr ukazuje práce s karmou a vnitřními afirmacemi. Třetí, mistrovský stupeň umožňuje zažít vlastní individualitu jako součást vesmírného celku a rozvíjet nejvyšší rovinu bytí – kosmické vědomí.
Slovy autorů: „Naším záměrem je představit v této knize obzvlášť účinné, pro všední den prospěšné či mnohostranně upotřebitelné techniky reiki a důkladně je v teorii i praxi vysvětlit. Tak si může každý vybrat přesně to, co mu bude vyhovovat nebo se může nechat inspirovat k vlastnímu vývoji a ­ jen tak mimochodem – načerpat mnoho užitečných vědomostí, které vědění o práci s energií a duchovním léčení nabízí. Je na čase vybudovat ráj.“

Štítky:
Reiki


Techniky reiki


Přečtěte si knihu Techniky reiki online zdarma

Kód: D0127411
EAN: 9788073361112
ISBN: 978-80-7336-111-2
Nakladatel: Fontána
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 230
Rozměry: 145,0×205,0x18,0mm
Váha: 308g
Jazyk: Česky
Kategorie: Uvolnění, jóga, meditace