Tarot Magie druidů

Posted by

Tarot Magie druidů

Stáhnout knihu Tarot Magie druidů zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V dobách, kdy se snažíme přiblížit přírodnímu světu, přijměte pozvání tohoto překrásného Tarotu k oslavě Země a jejích ročních období. Dostává se vám totiž do rukou dílo mimořádné hloubky a moudrosti, spojující dva nejsilnější západní pohanské tradice – Wiccu a magii Druidů. Dovolte mu, aby se stalo vaším průvodcem a naplnilo váš život světlem.
Působivé výjevy na kartách Tarotu Magie Druidů pocházejí ze studnice poznání a legend dávných dob. Můžete je použít jako brány do vašeho vnitřního světa, nabízejí vám hlubší poznání sebe sama a matky přírody. Přirozená moudrost Magie Druidů vám přinese porozumění a inspiraci při řešení životních záležitostí jimž právě teď čelíte.
Philip a Stephanie Carr-Gomm byli zasvěceni do tradice Druidů i Wicca a zastávají funkci předsedy a písaře Řádu Bardů, Věštců a Druidů, jedné z největších mezinárodních druidských organizací.
Will Worthington je praktikující Druid, Pendragon Řádu. Výtvarným uměním se zabývá již přes třicet let a jeho dílo zřetelně odrážejí jeho zájem o dávnou minulost a artušovskou a keltskou mytologii.

Štítky:
Druidové,
Keltská mytologie,
Wicca,
Předpovídání budoucnosti


Tarot Magie druidů


Přečtěte si knihu Tarot Magie druidů online zdarma

Kód: D0015182
EAN: 9788073701253
ISBN: 978-80-7370-125-3
Nakladatel: Synergie
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 192
Rozměry: 165,0×250,0x50,0mm
Váha: 938g
Jazyk: Česky
Kategorie: Tarot a věštění