Tao zdraví, sexu a dlouhého života

Posted by

Tao zdraví, sexu a dlouhého života

Stáhnout knihu Tao zdraví, sexu a dlouhého života zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Lidé se čím dál více spoléhají na alternativní metody léčení. Tato kniha je jedinečný, zevrubný a praktický návod na harmonický a pozitivní životní styl, jenž je zároveň i seriózním úvodem do samotného taoismu.
Tao, nejstarší a základní prvek v nejstarší cvilizaci světa, je pro náš dnešní svět stejně důležitý jako pro tradiční Čínu. Tato praktická a čtivá kniha prozkoumává jako první ve světle objevů moderní západní vědy vyvážený a komplexní systém péče o zdraví, který uplatňují mistři bojových umění a meditující lidé již přes 5000 let, a předkládá jej současnému čtenáři.
Daniel Reid zde spojil osobní zkušenost s původním výzkumem a přístupným, často anekdotickým způsobem představuje západnímu publiku nejrůznější problémy týkající se praktických záležitostí spolu s jejich řešením. Kniha zahrnuje všechny zdravotní aspekty spolu se stručnými informacemi o dietě a výživě, půstu a vylučování, lékařství, meditaci a sexuální józe.
Na obranu proti onemocnění a vyčerpanosti a pro duševní a fyzickou harmonii jsou zdůrazňovány preventivní přístupy. V této knize naleznete i podrobnější rady jak vybírat vhodná jídla, jak je správně kombinovat a také návody na detoxikaci vašeho systému. Pečlivě vysvětleny a doprovozeny ilustracemi jsou dechová cvičení a čínská gymnastika, stejně tak jako milostná taoistická umění.


Tao zdraví, sexu a dlouhého života


Přečtěte si knihu Tao zdraví, sexu a dlouhého života online zdarma

Kód: D0001453
EAN: 9788072052097
ISBN: 80-7205-209-8
Nakladatel: Pragma
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 464
Rok vydání: 2005
Rozměry: 162,0×235,0x25,0mm
Váha: 472g
Jazyk: Česky
Kategorie: Uvolnění, jóga, meditace