Tajemství úspěchu

Posted by

Tajemství úspěchu

Stáhnout knihu Tajemství úspěchu zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Statisíce lidí považují Tajemství úspěchu, kterou napsal Earl Nightingale za studnici moudrosti a vědění, ze které je možné neustále čerpat. Říká se jí také „příručka pro prezidenty“, protože spousta významných manažerů a prezidentů velkých společností se ztotožnila s filozofií Earla Nightingala natolik, že se stala součástí jejich koncepce.

Tento výjimečný program vás ohromí tím, jak jednoduše v něm Earl Nightingale prezentuje své nadčasové myšlenky: “Úspěch či neúspěch člověka nezávisí na štěstí, na okolnostech, na osudu, náhodě, známostech nebo na kterémkoliv z dalších otřepaných starých mýtů a frází, jež slouží neznalým lidem jako výmluva. Úspěch je pouze výsledkem dodržování určitých pravidel, založených na zdravém rozumu – návod, kterým se může řídit každý.”

Tajemství úspěchu změnilo mnohem víc životů, přineslo mnohem víc nečekaných úspěchů, pomohlo většímu počtu lidí stát se milionáři a zachránilo mnohem víc kariér, důležitých zaměstnání i manželství, než kterýkoliv jiný program. Navíc pravidla, o nichž se zde mluví, se nemění; je možné je použít v jakékoliv situaci a fungují za všech okolností.

Štítky:
Osobní růst,
Rozvoj osobnosti,
Úspěch,
Kariéra


Tajemství úspěchu


Přečtěte si knihu Tajemství úspěchu online zdarma

Kód: D0117846
EAN: 9788025460092
ISBN: 978-80-254-6009-2
Nakladatel: Čintámani
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 72
Rozměry: 150,0×170,0x15,0mm
Váha: 212g
Jazyk: Česky
Kategorie: Osobní rozvoj ostatní