Tajemství Stvořitele

Posted by

Tajemství Stvořitele

Stáhnout knihu Tajemství Stvořitele zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Nejdůležitější osobou v našem životě jsme my sami… Pochopit to ale činí většině z nás velké problémy. Neustále pozorujeme a posuzujeme své okolí a snažíme se, aby nás lidé kolem akceptovali a milovali. Není-li tomu tak, snažíme se jim ještě více zavděčit, nebo je zahrnujeme výčitkami, kritizujeme, vydíráme či trestáme. Nikam to ale nevede.

Náš Stvořitel nám dal na cestu mocný klíč – sílu zrcadla. Uvědomíme-li si, že svět okolo nás je jen naším zrcadlem, v němž vidíme zrcadlový obraz svého vlastního nitra, dokážeme přijmout myšlenku, že chování našeho okolí vůči nám je zrcadlovým obrazem našeho chování ne k jiným lidem, ale k nám samotným. Změníme-li se, logicky se změní i náš obraz v zrcadle, tedy svět okolo nás, který rovněž změní své jednání vůči nám.

Nesmírnou energii principu zrcadla můžeme aplikovat v kterékoliv oblasti života. Svět, v němž žijeme, naše práce, přátelé, rodina, to vše jsme si sami stvořili, a pokud nejsme s něčím spokojeni, můžete to přetvořit tím, že změníme sami sebe.

Podívejte se do zrcadla a využijte tajemství stvořitele. Vytvořte si ve všech oblastech života tolik úspěchu a štěstí, kolik chcete – teď hned! Staňte se tvůrci svého nového života! Ingrid Trier je úspěšnou autorkou populárně naučných knih z oblasti psychologie, esoteriky a pomoci pro život.

Štítky:
Životní harmonie,
Interpersonální vztahy,
Partnerství, vztahy,
Osobní růst,
Úspěch,
Pozitivní myšlení,
Sebepojetí,
Sebeřízení,
Kariéra


Tajemství Stvořitele


Přečtěte si knihu Tajemství Stvořitele online zdarma

Kód: D0138837
EAN: 9788072637065
ISBN: 978-80-7263-706-5
Nakladatel: ANAG
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 144
Rok vydání: 2011
Rozměry: 148,0×210,0x8,0mm
Váha: 280g
Jazyk: Česky
Kategorie: Sebezdokonalování a tréning mozku