Tai-či od A do Z – Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i těla

Posted by

Tai-či od A do Z - Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i těla

Stáhnout knihu Tai-či od A do Z – Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i těla zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Cviky, formy, sestavy, historie a filozofie tai-či, slavní mistři bojových umění…

Čím je dnešní doba hektičtější a čím větší nároky na nás klade, tím více se obracíme k osvědčeným metodám prospěšným našemu tělu i duši. Prastaré a zdaleka ne jen bojové umění tai-či je jednou z nich. Jeho praktikování přispívá jak k fyzické zdatnosti a tím i k pevnějšímu zdraví, tak k pocitu celkové pohody, klidu a optimismu.
Tato kniha poodhalí tajemství tai-či začátečníkům a nabídne jim všemožné informace, od základních cviků až po bojové styly se zbraněmi, ale zaujme jistě i pokročilé praktikanty. Dočtete se zde o čínské mytologii a legendách spjatých s tímto uměním, v úryvcích nahlédnete do nejstarších spisů slavných mistrů, naučíte se jednotlivým formám i kompletním sestavám.

Nechybí samozřejmě ani podrobné popisy jednotlivých cviků a forem ilustrované barevnými fotografiemi, objasnění vnitřních principů tai-či a praktické rady zkušeného odborníka.

Štítky:
Taiči


Tai-či od A do Z – Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i těla


Přečtěte si knihu Tai-či od A do Z – Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i těla online zdarma

Kód: D0214186
EAN: 9788073594046
ISBN: 978-80-7359-404-6
Nakladatel: Metafora
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 400
Rok vydání: 2014
Rozměry: 143,0×168,0x27,0mm
Váha: 626g
Jazyk: Česky
Kategorie: Bojová umění