Stínový účet – Detektivní román

Posted by

Stínový účet - Detektivní román

Stáhnout knihu Stínový účet – Detektivní román zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Romány o velkých penězích a vraždách ve světě financí získaly autoru bestsellerů Stephenu Freyovi bohatě zaslouženou reputaci mistra napětí, který vždycky podá špičkový výkon. Nyní zvyšuje sázky i faktor rizika v novém thrilleru, kde staví mladého wallstreetského hráče proti spiknutí korporací a intrikám v Bílém domě – v nebezpečné hře úskoků, špinavých trikůa smrtonosných následků.
Investiční bankéř v nezávislé firmě Phenix Capital, Conner Ashby, si vede dobře. V sedmadvaceti je prakticky pravou rukou zakladatele společnosti – bohatého starého profíka, který se připravuje k velkému návratu na Wall Street, přičemž si pěstuje Connera pro místo nahoře. S kariérou a nádhernou přítelkyní vede Conner příjemný život a vše nasvědčuje tomu, že to bude ještě lepší – dokud se Connerovým počítačem nemihne zatoulaný e-mail, který uvrhne jeho téměř dokonalý svět na děsivou, spirálovitou dráhu do pekel.
Jak sleduje klikatou stopu nekalostí a dezinformací, jež vede po celých Spojených státech, odhaluje Conner zvolna otřesné spiknutí, stejně nepopiratelně reálné jako zranění od brokovnice v jeho paži. Přežít nyní bude znamenat totéž, co snažit se odhalit pravdu, stejně neúnavně, jako se jeho stínoví nepřátelé snaží ji skrýt – a bojovat o svůj život stejně nemilosrdně, jako jsou oni odhodláni jej ukončit.
Každým nečekaným zvratem odhaluje Stínový účet nevyčerpatelné nadání Stephena Freye, jeho geniální talent při tvorbě zápletek a vytváření napětí, ale zejména bezkonkurenční znalost světa financí.

Štítky:
Detektivní romány


Stínový účet – Detektivní román


Přečtěte si knihu Stínový účet – Detektivní román online zdarma

Kód: D0077171
EAN: 9788072147731
ISBN: 80-7214-773-0
Nakladatel: Baronet
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 304
Rok vydání: 2005
Rozměry: 128,0×200,0x23,0mm
Váha: 295g
Jazyk: Česky
Kategorie: Detektivky a napětí