Steve Jobs Zrodenie vizionára (SK)

Posted by

Steve Jobs Zrodenie vizionára

Stáhnout knihu Steve Jobs Zrodenie vizionára (SK) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Jediná biografia, ktorá prináša doteraz nezverejnené detaily, vyslúžila si uznanie od tých, ktorí Jobsa poznali najlepšie, a na ktorú pozitívne reagovala aj firma Apple. Napísal ju človek, ktorý mal k Jobsovi blízko ako dlhoročný priateľ a zároveň si ako novinár dokázal udržať profesionálny odstup.
Brent Schlender písal o dianí v Sillicon Valley počas celej svojej kariéry a stál pri Stevových najväčších súkromných aj kariérnych rozhodnutiach. Videl a dobre chápal, prečo Steve musel odísť z Apple a prečo neskôr váhal, keď sa tam mal vrátiť. Ako jeden z mála postrehol číre ľudské dôvody predaja Stevovho milovaného Pixaru spoločnosti Disney či utajovania jeho choroby. Pri písaní tejto knihy spájal známe a objektívne fakty so subjektívnymi pocitmi a názormi ľudí zo Stevovho najbližšieho okolia, vďaka čomu získal jedinečný prístup k pravým dôvodom jeho rozhodnutí.
V spolupráci s Rickom Tetzelim sa Schlenderovi podarilo detailne opísať prerod temperamentného a výstredného mladíka na jedného z najvplyvnejších manažérov a lídrov v dejinách biznisu. Zachytáva pravú tvár Steva Jobsa nielen v úlohe korporátneho vodcu, ale aj v úlohe otca, manžela, suseda a priateľa, ktorý pre svojich najbližších dokázal spraviť čokoľvek.


Steve Jobs Zrodenie vizionára (SK)


Přečtěte si knihu Steve Jobs Zrodenie vizionára (SK) online zdarma

Kód: D0287344
EAN: 9788081092855
ISBN: 978-80-8109-285-5
Nakladatel: Eastone
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 456
Rozměry: 160,0×232,0x28,0mm
Jazyk: Slovensky
Kategorie: Literární biografie