Star Wars – Omnibus – Vyslanci a zabijáci

Posted by

Star Wars - Omnibus - Vyslanci a zabijáci

Stáhnout knihu Star Wars – Omnibus – Vyslanci a zabijáci zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Na počátku 90. let už téměř nikdo nevěřil, že je možné fenomén Star Wars resuscitovat. Vše se změnilo až s velkým návratem původních tří dílů na plátna kin v podobě Speciální edice, a poté s následným uvedením filmu Epizoda I – Skrytá hrozba.
Stejně jako předcházející části této velkolepé ságy prošla Epizoda I během svého vzniku mnoha změnami. Několik z nich mohli fanoušci poznat až právě díky komiksovým příběhům, kterými začíná tento Omnibus. To, co ze Star Wars dělá jednu z nejvelkolepějších ság všech dob, jsou příběhy rozvíjející filmovou vizi George Lucase.
V příběhu Cizinec se rytíř Jedi Ki-Adi-Mundi vydává na planetu Tatooine, aby zjistil pravdu o Sharadu Hettovi, legendárním rytíři Jedi. Do cesty se mu připlete nejenom námezdní lovkyně Aurra Sing, ale také mocenské zájmy místních Huttů.
Občanská válka na Lanniku se vymyká z rukou a hrozí celogalaktický konflikt. Ki-Adi-Mundi se společně vydává s dalšími členy rady Jediů na mírovou misi v příběhu příznačně pojmenovaném Vyslanci na Malastaru.
Samotný závěr tohoto Omnibusu je věnován životnímu příběhu Jango Fetta, jednoho z největších námezdních lovců, který kdy žil.
Galaxie se návratem Sithů navždy změnila. Ale až očima vyslanců a zabijáků zjistíte jak moc!

Štítky:
Americké romány


Star Wars – Omnibus – Vyslanci a zabijáci


Přečtěte si knihu Star Wars – Omnibus – Vyslanci a zabijáci online zdarma

Kód: D0221516
EAN: 9788074614651
ISBN: 978-80-7461-465-1
Nakladatel: BB ART
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 480
Rok vydání: 2014
Rozměry: 171,0×238,0x33,0mm
Váha: 1348g
Jazyk: Česky
Kategorie: Komiks pro dospělé a mládež