Srdeční záležitost – Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce

Posted by

Srdeční záležitost - Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce

Stáhnout knihu Srdeční záležitost – Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Francouzská herečka a spisovatelka Charlotte Valandreyová podstoupila v roce 2005 transplantaci srdce. Měsíc poté, co se o této zkušenosti zmínila svým čtenářům ve své první knize, dostala Charlotte anonymní dopis: „Znám srdce, které ve Vás bije. Miloval jsem ho…“ Ta slova ji natolik vyvedla z míry, že začala mít opakované noční můry, naléhavé pocity déja-vu a prožívala nepředvídatelné vnitřní změny. Pro Charlottu tím začalo velmi zvláštní pátrání. Snažila se pochopit co nejvíce, aby se mohla od hluboce prožívaných emocí osvobodit. Skutečně je v ní ještě jeden život? Komu patřilo její srdce? Odpověď na tyto otázku jí pomáhají najít záhadný jasnovidec, její partner – kardiolog, racionální psychoanalytička a profesor vázaný lékařským tajemstvím.

Charlotte, matka bojovnice a žena, která si umí užívat života plnými doušky, pátrá po pravdě a čtenář se s ní vydává na cestu plnou záhad, spojených s buněčnou pamětí bloudícího srdce. Tato cesta nás možná dovede až k jejímu konečnému životnímu cíli. K vysněné velké lásce.

Štítky:
Kultura a společnost,
Francouzské romány,
Biografické romány,
20.-21. století, 21. století,
Autobiografické romány,
Herečky,
Herečky – francie,
Transplantovaní pacienti,
Francouzské spisovatelky


Srdeční záležitost – Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce


Přečtěte si knihu Srdeční záležitost – Pravdivý příběh o hledání vlastního srdce online zdarma

Kód: D0188953
EAN: 9788020426888
ISBN: 978-80-204-2688-8
Nakladatel: Mladá fronta
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 320
Rok vydání: 2013
Rozměry: 137,0×206,0x29,0mm
Váha: 412g
Jazyk: Česky
Kategorie: Literární biografie