Srdce v písku

Posted by

Srdce v písku

Stáhnout knihu Srdce v písku zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Osudy pilota Petra Hartmana a Sandry Koutné se protnou v Dominikánské republice, kde tráví se svými přáteli a rodinami dovolenou. Oba jsou si od prvního setkání sympatičtí a bezstarostně si spolu s ostatními turisty užívají chvíle oddechu v nádherném, exotickém prostředí. Nikdo z nich netuší, že se jejich pobyt záhy změní v noční můru a boj o přežití. Na letovisko Juan Dolio se totiž žene nebezpečný hurikán.
Všichni dostanou přesné instrukce a uchylují se do krytu v místním kasinu, jediné budovy schopné odolat přírodním katastrofám. Sandřina sestra, delegátka cestovní kanceláře, se psychicky zhroutí, a tak Sandra statečně přebírá její roli a snaží se i s Petrovou pomocí o klienty postarat.
Hurikán záhy udeří. Lidé prožívají hodiny nekonečné hrůzy. Kasino se otřásá v základech, s přílivovou vodou proniká dovnitř voda a neustále stoupá. Kolem vládne temnota a chlad. Propuká panika. Někteří hledají záchranu na stolech, mnozí kolabují. Ale to nejhorší je teprve čeká. Blíží se tzv. oko hurikánu a po něm další vlna bouře. Nikdo nemá ponětí, zda jí už teď poškozený kryt odolá…


Srdce v písku


Přečtěte si knihu Srdce v písku online zdarma

Kód: D0109575
EAN: 9788024913148
ISBN: 978-80-249-1314-8
Nakladatel: Ikar
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 230
Rok vydání: 2010
Rozměry: 135,0×205,0x20,0mm
Váha: 308g
Jazyk: Česky
Kategorie: Česká a slovenská próza