SPIRITWALKER Poselství z budoucnosti

Posted by

SPIRITWALKER Poselství z budoucnosti

Stáhnout knihu SPIRITWALKER Poselství z budoucnosti zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

S nejrůznějšími spisy, pojednávajícími o “duchovních říších” či o komunikaci s nezemskými bytostmi se poslední dobou setkal snad každý. Staly se téměř módní záležitostí, a tak se nelze divit, že rozeznat v tom množství pravdivý a v pravém smyslu toho slova zasvěcený text je mnohdy nad lidské síly. Mnohé však může napovědět osoba autora. Je-li jím vážený profesor a mezinárodně uzbnávaný antropolog, člověk vědeckého myšlení a pokrokových názorů, jak právě v tomto případě, pak lze i na věci na první pohled fantastické překvapivě pohlédnout jinýma očima.
Spiritwalker je první u nás vydanou knihou, která se směle může měřit s mystickými díly Carlose Castanedy. Po ostré hraně vědy obecně uznávané a křehkých věd duchovních převádí autor své čtenáře doslova za ruku do bizarních říší božstev a duchů, do sfér, do nichž jemu samému bylo dovoleno nahlédnout a o jejichž skutečné existenci dodnes mnozí nemají tušení.
Hank Wesselman se stal jedním z mála těch, kdo byli vpuštěni za hranice lidského vědomí, aby tam navázal skutečný a nezpochybnitelný kontakt s s našimi vlastními potomky. S lidmi, kteří začnou žít dlouhá tisíciletí poté, co po naší civilizaci zbudou jen mlhavé vzpomínky.

Štítky:
Duchovní literatura,
Budoucnost 


SPIRITWALKER Poselství z budoucnosti


Přečtěte si knihu SPIRITWALKER Poselství z budoucnosti online zdarma

Kód: D0053690
EAN: 9788085928563
ISBN: 80-85928-56-6
Nakladatel: Columbus
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 320
Rozměry: 158,0×240,0x25,0mm
Váha: 654g
Jazyk: Česky
Kategorie: Všeobecné a ostatní