Špetka věčnosti

Posted by

Špetka věčnosti

Stáhnout knihu Špetka věčnosti zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Komisař Adamsberg kupuje dům se strašidlem na půdě, aby měl kde hlídat synka Toma a mohl mu číst o pyrenejské architektuře a vyprávět podivné pohádky o kozorožcích. Zároveň se ovšem musí Adamsberg starat o vlastní bezpečnost, protože z vězení uprchla vraždící ošetřovatelka, kterou kdysi zatkl jen díky své intuici a jemnému čichu.
V nejnovějším případě vadí rozostřené, nesystematické a nesoustředěné mysli “přehrabovače oblaků” Adamsberga hlína za nehty dvou mrtvých mladíků, zdánlivě zabitých při vyřizování drogových účtů; odmítne je předat protidrogovému oddělení a úporně pátrá, odkud se hlína mohla vzít.
Brzy do hry vstoupí otevírání hrobů, skolení jeleni se srdcem vyrvaným z těla a především jeden středověký, ne zcela srozumitelný text… Jen snílek typu Adamsberga (s pomocí vzdělance Danglarda) dovede dát věci do souvislostí, a to přitom má na kriminálce nového poručíka promlouvajícího v racinovských verších, s nímž má jisté nevyřízené účty, a navíc záhadně mizí jeho oblíbená poručice Retancourtová!


Špetka věčnosti


Přečtěte si knihu Špetka věčnosti online zdarma

Kód: D0018486
EAN: 9788086955766
ISBN: 80-86955-76-1
Nakladatel: Garamond
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 448
Rok vydání: 2007
Rozměry: 120,0×195,0x35,0mm
Váha: 478g
Jazyk: Česky
Kategorie: Detektivky a napětí