Smrtící portrét

Posted by

Smrtící portrét

Stáhnout knihu Smrtící portrét zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Umírají mladí, krásní a nevinní lidé, těla naaranžována do uměleckých pozic… Eva Dallasová se vydává po stopách vraha…
Léto roku 2059 dusí New York ve žhavém sevření a reportérce Nadine Furstové přijde fotografie mladé, půvabné dívky, naaranžované v ladné póze, která by byla velmi působivá a umělecká, kdyby ovšem mladá žena nebyla zachycena v okamžiku své smrti…
Případu se jako obvykle ujímá poručík Eva Dallasová, policejní vyšetřovatelka. Záhy dochází k dalším vraždám, obětmi jsou opět mladí, krásní a nevinní lidé, všichni vyfotografováni v momentě, kdy se světlo z jejich očí právě vytratilo. Vyšetřování Evě komplikuje i skutečnost, že její manžel, Roarke, prožívá velké trápení týkající se jeho minulosti v Irsku. Než se vše rozplete, do osidel vraha málem upadne i téměř novopečený strážník Troy Trueheart.
I v tomto svazku detektivních příběhů z budoucnosti se setkáme s celou řadou známých postav, počínaje Peabodyovou, která se má stát také detektivem, přes Feeneyho a McNaba až k upjatému majordomovi Summersetovi. Ten si před odjezdem na dovolenou zlomí nohu a pár žeber a naruší tak poklidný chod Roarkovy domácnosti.


Smrtící portrét


Přečtěte si knihu Smrtící portrét online zdarma

Kód: D0098650
EAN: 9788072491742
ISBN: 80-7249-174-2
Nakladatel: Columbus
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 338
Rok vydání: 2008
Rozměry: 130,0×205,0x30,0mm
Váha: 422g
Jazyk: Česky
Kategorie: Detektivky a napětí