Smoothies na zahřátí – Pro každé roční období

Posted by

Smoothies na zahřátí - Pro každé roční období

Stáhnout knihu Smoothies na zahřátí – Pro každé roční období zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Smoothies jedině v létě? Tak to už dávno neplatí! Nyní mají sezonu po celý rok. Hřejivá ovocná smoothies, doplněná bylinkovými čaji a ochucená kořením, vám ráno dodají tolik potřebné vitaminy, minerály a vlákninu, abyste měli dostatek energie na další náročný den, a osladí vám i dlouhé chladné večery.

Eliq Maranik je nejen známá švédská spisovatelka, fotografka a umělecká režisérka, ale také odbornice na smoothies. Při vymýšlení nových a nových receptů dává průchod své velké vášni a rozsáhlým znalostem ovoce, zeleniny, superpotravin a dalších hodnotných složek stravy, obsahujících látky nezbytné pro správnou výživu organismu. Její výtvarně krásné knihy, zaměřené na smoothies všech druhů, chutí a barev, byly přeloženy do dvanácti jazyků a jsou k dostání ve třiceti zemích světa. U nás zatím vyšly Vegan smoothies, Smoothie bowls a Detox smoothies a k vydání se připravují Probiotická smoothies.

V této své nejnovější knize se s vámi autorka podělí – kromě výborných receptů – o užitečné tipy a nápady na udržení přirozeného a vyváženého jídelníčku. Dozvíte se i spoustu zajímavostí o zdravotní prospěšnosti různých druhů bylin, ovoce a zeleniny (a to jak těch běžných, na které přísahaly už naše babičky, tak těch mnohem exotičtějších, které teprve objevujeme). Tak už žádné vymlouvání! Ode dneška již není jediný důvod, proč byste všechny chladné dny nemohli strávit v plném zdraví a fit!


Smoothies na zahřátí – Pro každé roční období


Přečtěte si knihu Smoothies na zahřátí – Pro každé roční období online zdarma

Kód: D0411540
EAN: 9788027105526
ISBN: 978-80-271-0552-6
Nakladatel: Grada
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 144
Rok vydání: 2018
Rozměry: 172,0×245,0x10,0mm
Váha: 356g
Jazyk: Česky
Kategorie: Nápoje a koktejly