Slabikář štěstí – Návrat k sobě

Posted by

Slabikář štěstí - Návrat k sobě

Stáhnout knihu Slabikář štěstí – Návrat k sobě zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Principy sebepřijetí, odpuštění, zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vztahů a rozchodů, rozpuštění bolesti, vyřešení „problému“, zanechání boje, naslouchání srdci, vnímání symbolů života, osvobození se od žalu jiných, důležitosti nepřetvařování se, škodlivosti slibů, přijetí cizí i vlastní smrti, energie z tvoření, rebelie, meditace, důležitosti děkování, chválení, nezesměšňování, neposuzování a v neposlední řadě úcty k milované Zemi.
Kniha jednoduchou formou, vhodnou pro prvňáčky, vysvětluje principy sebepřijetí, odpuštění, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vyřešení „problému“, zanechání boje, naslouchání srdci, vnímání symbolů života, osvobození se od žalu jiných. Přijde i na zákony zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, důležitosti nepřetvařování se, škodlivosti slibování, přijetí cizí i vlastní smrti, energie z tvoření, rebelie, meditace, ale i na důležitost děkování, chválení, nezesměšňování, neposuzování a v neposlední řadě na úctu k milované Zemi.
Autor vás nenucenou a pozitivní cestou navede na znovuobjevení vlastního dítěte v sobě, opět se z vás pokusí stvořit přirozené blázny a pošeptá vám návod, jak se stát bytostí, která vezme vlastní život do svých rukou, převezme zodpovědnost za své činy a opustí současný Matrix. Baričák totiž nevěří na změnu přes politiky a jiné postavičky. Jeho rovnice je jiná a jednoduchá: změňte sebe a změníte svět. Dejte dětem lásku a ty změní zítřek.

Štítky:
Životní harmonie,
Sebepoznání,
Osobní růst,
Naučná literatura – slovensky,
Odpuštění,
Pozitivní myšlení,
Osobní růst – slovensky,
Sebepřijímání,
New age,
Kariéra,
Životní pomoc


Slabikář štěstí – Návrat k sobě


Přečtěte si knihu Slabikář štěstí – Návrat k sobě online zdarma

Kód: D0193001
EAN: 9788089502776
ISBN: 978-80-89502-77-6
Nakladatel: Hladohlas
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 324
Rok vydání: 2013
Rozměry: 147,0×208,0x30,0mm
Váha: 42g
Jazyk: Česky
Kategorie: Sebezdokonalování a tréning mozku