Sesterstvo Duny

Posted by

Sesterstvo Duny

Stáhnout knihu Sesterstvo Duny zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Uplynulo osm desetiletí od chvíle, kdy byl v bitvě o Corrin zničen poslední z myslících strojů, zapřisáhlých nepřátel lidstva, a kdy Fajkán Služebník převzal jméno Corrino a ustanovil se prvním imperátorem nové říše. Chystají se změny, které ovlivní budoucnost celého vesmíru.
Válečný hrdina Vorian Atreides se obrátil k politice a k impériu zády. Potomci Abulurda Harkonnena přísahali Vorovi pomstu a ve své nenávisti k němu nejsou sami…
Raquella Berto-Anirulová coby první Ctihodná matka založila na Rossaku, planetě džunglí, benegesseritskou školu, v níž si ženy zdokonalují mysl i tělo, a začala budovat pověstné Sesterstvo. Následníci Aurelia Venporta a Normy Cenvy ovládají mocnou společnost, která s nasazením zmutovaných kormidelníků navádí vesmírné lodě zakřiveným prostorem. Gilbertus Albans, svěřenec nenáviděného robota Erasma, zřídil na planetě Lampadas školu, v níž učí lidi, jak se stát mentaty. Hnutí Služebníků, zavrhující jakoukoli formu „nebezpečných technologií“, vede Manford Torondo s pomocí oddaného mistra meče Anari Idaha. Jeho skupina táhne poznaným vesmírem a za podpory fanatických davů ničí všechno, co jí stojí v cestě.
Ti všichni se zapletou do sporu mezi rozumem a vírou. Všichni si budou muset zvolit stranu v nevyhnutelném křížovém tažení, které by mohlo navěky vyhladit lidský rod….

Štítky:
Americké romány,
Vědecko-fantastické romány


Sesterstvo Duny


Přečtěte si knihu Sesterstvo Duny online zdarma

Kód: D0145428
EAN: 9788073845872
ISBN: 978-80-7384-587-2
Nakladatel: Baronet
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 640
Rok vydání: 2012
Rozměry: 131,0×202,0x44,0mm
Váha: 526g
Jazyk: Česky
Kategorie: Sci-fi