Sentimentální román

Posted by

Sentimentální román

Stáhnout knihu Sentimentální román zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Jeden den, dvě místa, dva lidé a dvě setkání se smrtí se stávají spouští pro sestřih vzpomínek, zážitků, klamných závěrů a deformovaných temných zákoutí. On se stává poslem špatných zpráv, ona musí vypořádat pozůstalost… Podivní hrdinové, které spojují pohledy zpět, střepy paměti společných zážitků, vlastní pyramidy stejných příběhů viděných po svém. Jsou cyničtí a zranitelní. Jsou vulgární a jemní. Hledají cestu k sobě a i kolem sebe. Ale na konci cesty čekává smrt a ne vždycky se milenci sejdou.
Kniha je nevšedním příběhem a překvapivě hlubokou sondou do pekla ztráty nevinnosti, do života lidí dospívajících na sklonku předlistopadového režimu. Je to příběh čtivý a pravdivý. Jeho hrdinové žijí u nás doma.

Autorkou knihy je Bianca Bellová, překladatelka, tlumočnice a také talentovaná spisovatelka s kořeny na Balkáně. Debutovala románem Green Curry inspirovaným jejím pobytem v Indii. Je také autorkou fiktivního deníkového dvojblogu Adieu-my-karenina.blogspot.com a Beckys-secrets.blogspot.com, úspěšného internetově-autorského projektu. Ve sbírce O čem ženy píší publikovala povídku Vodní lyžař. Sentimentální román je její druhý román.

Štítky:
České romány,
Beletrie 


Sentimentální román


Přečtěte si knihu Sentimentální román online zdarma

Kód: D0010918
EAN: 9788090399754
ISBN: 978-80-903997-5-4
Nakladatel: IFP Publishing
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 110
Rok vydání: 2009
Rozměry: 120,0×180,0x10,0mm
Váha: 182g
Jazyk: Česky
Kategorie: Světová próza