Sebekoučink pro ženy

Posted by

Sebekoučink pro ženy

Stáhnout knihu Sebekoučink pro ženy zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Stále ještě žijeme v době, kdy se od mnoha žen očekává, že kromě pracovní kariéry budou více než jejich partneři zodpovídat za péči o děti a o domácnost. A dosud žijeme v době, kdy se ženy obávají, jak pracovně obstojí ve světě mužů. Kdy o sobě pochybují a očekávají od sebe perfektní výsledky.
Každá žena proto potřebuje spojence, přítelkyni, rádkyni v těžkých životních situacích. Moderní doba našla nové slovo, které v sobě všechny tyto role spojuje – koučka. Kdo však bude pro ženu touto koučkou, která ji povede k sebezdokonalení a zároveň jí ukáže cestu k nalezení vnitřního klidu? Nejlepší koučkou pro ženu je ona sama!
Aby se čtenářky mohly takovou vnitřní koučkou sobě samým opravdu stát, nabízí nám autorka přehledně strukturovanou knihu plnou každodenních příkladů, tipů a cvičení. Jejich prostřednictvím umožňuje ženám, aby aktivovaly své síly, aniž by přitom ztratily své ženství – a to za užití prostředků, které jsou jim beztak již dávno známé.
Německá koučka Cornelia Topf pracuje v oboru 20 let. Je autorkou mnoha odborných knih i rádců, které se zabývají např. komunikací, obchodními dovednostmi a obchodní etiketou, zejména v souvislosti se ženami.

Štítky:
Partnerství, vztahy,
Osobní růst,
Ženy,
Rozvoj osobnosti,
Koučování,
Sebeřízení


Sebekoučink pro ženy


Přečtěte si knihu Sebekoučink pro ženy online zdarma

Kód: D0244626
EAN: 9788026206903
ISBN: 978-80-262-0690-3
Nakladatel: PORTÁL
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 168
Rok vydání: 2014
Rozměry: 145,0×205,0x11,0mm
Váha: 222g
Jazyk: Česky
Kategorie: Šťastný a úspěšný život