Samolásky a soulásky

Posted by

Samolásky a soulásky

Stáhnout knihu Samolásky a soulásky zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Josef Pepson Snětivý, v jedné z dřívějších recenzí označený za “Dona Juana české literatury”, čerpal při psaní knihy Samolásky a soulásky nejen z bohatých zážitků, ale také z už zmiňované imaginace. Doufá, že té Vaší napomůže k rozletu právě tato kniha.
A fantazie pak může být prvním krokem ke skutečnému zážitku, jenž Vás vynese až k Hořkomléčné dráze.

Muž a žena – krátké spojení, které jiskří odpradávna. Ačkoli jsou naše instinkty namnoze stejné jako v pravěku, moderní doba nám vystavěla nové překážkové dráhy, s nimiž se obě pohlaví musí na cestě k sobě popasovat – někdy důstojně, jindy vtipně, občas také poněkud trapně…
A takové jsou i vztahy hrdinů naší povídkové sbírky. Příslib lásky (ať už si pod tím slovem představíte cokoli) se může objevit v pracovním e-mailu, na startu dálkového běhu, při ukládání ještě horkého saxofonu do postýlky… A je jen na nás, zda si necháme lákavou vidinu utéct, nebo se za ní pustíme s nasazením vlastního těla a představivosti.
Josef “Pepson” Snětivý, v jedné z dřívějších recenzí označený za “Dona Juana české literatury”, čerpal při psaní Samolásek a soulásek nejen z bohatých zážitků, ale také z už zmiňované imaginace. Doufá, že té Vaší napomůže k rozletu právě tato kniha.

Štítky:
České povídky,
Soul


Samolásky a soulásky


Přečtěte si knihu Samolásky a soulásky online zdarma

Kód: D0000284
EAN: 9788087470398
ISBN: 978-80-87470-39-8
Nakladatel: Čas
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 112
Rok vydání: 2011
Rozměry: 140,0×205,0x15,0mm
Váha: 224g
Jazyk: Česky
Kategorie: Česká a slovenská próza