Samec

Posted by

Samec

Stáhnout knihu Samec zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V přímořském městečku Monterey kolují řeči o Chloe Pattersonové, která se právě přistěhovala a chystá se otevřít útulek pro opuštěné pitbully. Šušká se, že je bývalou královnou krásy (pravda) a že dala takřka před oltářem košem svému snoubenci (také pravda). A že se sice po nikom novém nerozhlíží, nicméně prý padla do oka místnímu fešnému veterináři (naprostá pravda).
Když Lucas Campbell zrovna neslouží na rodinné veterinární klinice, brázdí vody zálivu na surfu. Je poměrně čerstvě single a rozhodně se hned nemíní vrhat do nového vztahu. Slečna Miss Zlatý stát ovšem zaujme jeho pozornost a Lucas jí věnuje ne jeden, ale rovnou dva až tři obdivné pohledy.
Ani Lucas ani Chloe nestojí o závazky. Mít ale někoho, s kým lze trávit noci a víkendy, není k zahození. Bude několik sklenek Mai Tai, měsíční svit a broukání Franka Sinatry stačit k tomu, aby oba hrdinové zapomněli na svou minulost? Smíchejte kapku polynéské chuti se špetkou nestoudnosti a přilijte trochu starého dobrého kouzla dohazování – nastal čas na Samce.

Štítky:
Americké romány


Samec


Přečtěte si knihu Samec online zdarma

Kód: D0286081
EAN: 9788020435026
ISBN: 978-80-204-3502-6
Nakladatel: Mladá fronta
Vazba: Polotuhá flexo
Počet stran: 187
Rok vydání: 2015
Rozměry: 150,0×215,0x20,0mm
Váha: 274g
Jazyk: Česky
Kategorie: Romantika