Roslyn, potulná pěvkyně

Posted by

Roslyn, potulná pěvkyně

Stáhnout knihu Roslyn, potulná pěvkyně zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Kniha Roslyn, potulná pěvkyně, vypráví o mladé ženě a chlapci na útěku. Pronásledují je tři muži: Michael, Uriel a Samael. Jména dostali podle tří archandělů, jejich úkolem je však vraždit. Roslyn de Sorules, potulná pěvkyně, ví, že ji někdo hledá, netuší však proč. Musí najít bezpečné útočiště pro dítě, které zachránila. Tím útočištěm má být Stirrup, domov sira Richarda Straccana, bývalého křižáka, obchodníka se svatými ostatky a muže, který je vždy ochoten bránit spravedlnost s mečem v ruce.

Straccan je na cestách, daleko od domova. Hledá ženu, kterou miluje a s níž se chce oženit, ale všechny stopy postupně ztratil…

Ukázka z textu na obálce knihy:

Ten výkřik se odrazil od kamenných zdí, zesílil až do neuvěřitelně ohlušující výšky a zněl stále dál. Ženy na okamžik ztuhly, hleděly na sebe a pak se obě zároveň snažily dostat dveřmi do pokoje. Našli tam Judith ležet na polštářích, leknutím bledou jako svíci. Lapala po dechu, ale nevydala už ani hlásku, jako by ten výkřik vyčerpal všechen hlas, který měla v hrdle. Vedle ní ležel na polštáři relikviář – otevřený – a z něj se zubil obličej tak ohyzdný, že to musel jistě být démon!

Štítky:
Publikace pro mládež


Roslyn, potulná pěvkyně


Přečtěte si knihu Roslyn, potulná pěvkyně online zdarma

Kód: D0001698
EAN: 9788073872106
ISBN: 978-80-7387-210-6
Nakladatel: Triton
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 312
Rok vydání: 2011
Rozměry: 140,0×200,0x26,0mm
Váha: 56g
Jazyk: Česky
Kategorie: Fantasy