Řízení pracovního výkonu v podnikové praxi

Posted by

Řízení pracovního výkonu v podnikové praxi

Stáhnout knihu Řízení pracovního výkonu v podnikové praxi zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V knize Řízení pracovního výkonu v podnikové praxi se světově uznávaný odborník v oblasti řízení lidských zdrojů Michael Armstrong věnuje jedné z nejnovějších koncepcí řízení pracovníků, a sice koncepci řízení pracovního výkonu.
Tento stále populárnější přístup nahrazuje tradiční způsoby řízení lidí při práci, zejména příkazové řízení a hodnocení pracovního výkonu, a zaměřuje se na budoucí pracovní výkon a s ním spojený rozvoj schopností pracovníka. Důraz se klade na dialog mezi manažerem a pracovníkem a na snahu o optimální využívání schopností a potenciálu pracovníka. Výsledkem by mělo být společné stanovování cílů s přihlédnutím ke schopnostem a preferencím pracovníka, průběžné poskytování zpětné vazby a společné posuzování pracovního výkonu.
Vedle nezbytných definic a teoretických východisek uvádí Armstrong množství faktických informací a příkladů praktického uplatnění této koncepce. Vyjmenovává existující modely tohoto řízení, reakce manažerů, vedoucích týmů i řadových pracovníků a podrobně se zabývá uplatněním této koncepce v praxi i vyhodnocováním systému řízení pracovního výkonu a jeho efektivnosti.
Knihu přeložil prof. Ing. Josef Koubek, CSc., uznávaný odborník v oblasti řízení lidských zdrojů.


Řízení pracovního výkonu v podnikové praxi


Přečtěte si knihu Řízení pracovního výkonu v podnikové praxi online zdarma

Kód: D0132278
EAN: 9788025311981
ISBN: 978-80-253-1198-1
Nakladatel: Fragment
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 400
Rok vydání: 2011
Rozměry: 176,0×243,0x23,0mm
Váha: 718g
Jazyk: Česky
Kategorie: Management, řízení, personalistika