Radleyovi – Upíři odvedle – váz.

Posted by

Radleyovi - Upíři odvedle - váz.

Stáhnout knihu Radleyovi – Upíři odvedle – váz. zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Zdá se, že manželé Radleyovi, lékař Peter a jeho žena Helen, žijí naprosto normálně – bydlí na poklidném anglickém předměstí v krásném domě, klábosí se sousedy, navštěvují pravidelný čtenářský kroužek a zažívají obvyklé krize manželského páru středního věku. Jejich dospívající děti, Klára a Rowan, prožívají své teenagerské bolístky, stud a zlobu stejně jako většina jejich vrstevníků.

Ale přece je na Radleyových něco zvláštního. Proč kolem jejich domu utichá zpěv ptáků a bzukot hmyzu? Proč se všichni členové rodiny pečlivě mažou opalovacím krémem 60+?

Radleyovi jsou upíři. Manželé se snaží žít naprosto obyčejně, aby ani jejich děti neodhalily tohle strašné tajemství. Bez krve se totiž klidně obejdou – je to pro ně jen silná a lákavá droga umocňující jejich nadpřirozené schopnosti, jíž se snaží vyhýbat stejně jako lidé alkoholu nebo kávě. Jsou přísnými abstinenty i na poli milování, protože to je bez sání krve jen „objímání v pohybu“. Podle pokynů Příručky abstinenta dělají prostě všechno pro to, aby i nadále zůstali co nejvíc „normální“.

Život v utajení probíhá celkem hladce a ordinérně, dokud jejich dceru Kláru nenapadne opilý spolužák a ona jej neroztrhá na cucky. Zavedené rodinné pořádky se obracejí vzhůru nohama a příjezd strýčka Willa, tradičního a krvelačného upíra, pohromu ještě znásobí. Následuje série zábavných a šílených událostí, které testují rodinné vztahy a s černým humorem odpovídají na otázku: Stojí za to popírat svou vlastní přirozenost?

Štítky:
Upíři ,
Horor


Radleyovi – Upíři odvedle – váz.


Přečtěte si knihu Radleyovi – Upíři odvedle – váz. online zdarma

Kód: D0000689
EAN: 9788072178971
ISBN: 978-80-7217-897-1
Nakladatel: Jota
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 432
Rok vydání: 2011
Rozměry: 132,0×210,0x32,0mm
Váha: 464g
Jazyk: Česky
Kategorie: Humor a satira