Programování v Pascalu + CD

Posted by

Programování v Pascalu + CD

Stáhnout knihu Programování v Pascalu + CD zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Představujeme poměrně rozsáhlou knihu – učebnici populárního programovacího jazyka Pascal. Titul je koncipován jako učebnice pro programátorské začátečníky. V úvodu jsou popisány základní principy a funkce a postupně se čtenář dostává ke složitějším procedurám a algoritmům.

Tato publikace navazuje na nedávno vydanou učebnici Algoritmizace, respektive je její praktickou částí. Nejsilnější stránkou Programování v Pascalu jsou bohatě komentované zdrojové texty programů (najdete zde více než 100 zdrojových textů), které jsou vypracovány podle algoritmů z knihy Algoritmizace. Knihu Programování v Pascalu však můžete použít i zcela samostatně.

Cílem knihy není dokonale naučit čtenáře určitý programovací jazyk, ale seznámit ho se zákonitostmi programování do takové hloubky, aby si v budoucnu dokázal rychle osvojit každý další programovací jazyk. Vývoj v oblasti informačních technologií totiž jde tak rychle dopředu, že nemá význam učit encyklopedické znalosti, které zastarají dřív, než přijdou studenti do praxe. Mnohem užitečnější je naučit studenty myslet určitým způsobem.

Štítky:
Počítače a internet,
Programování,
Osvícenství,
Počítače


Programování v Pascalu + CD


Přečtěte si knihu Programování v Pascalu + CD online zdarma

Kód: D0100166
EAN: 9788086686967
ISBN: 978-80-86686-96-7
Nakladatel: Computer Media
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 192
Rok vydání: 2009
Rozměry: 210,0×300,0x10,0mm
Váha: 534g
Jazyk: Česky
Kategorie: Vývojový software