Příští oběti

Posted by

Příští oběti

Stáhnout knihu Příští oběti zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V dalším thrilleru Jefferyho Deavera se nesetkáte ani s Lincolnem Rhymem, ani s Kathryn Danceovou. Tento příběh je poněkud jiný…
Tentokrát vás autor pozve ke sledování drásajícího příběhu, na jehož začátku jsou dvě zkrvavené mrtvoly. Přibudou na konci dvě další?
Noční telefonát na tísňovou linku byl náhle přerušen. Šlo o omyl? Anebo se v odlehlé rekreační chatě stal zločin, který už nemohl být nahlášen? Policistka Brynn McKenzieová není sice zrovna ve službě, ale profesionální čest jí velí, aby se pokusila přijít věci na kloub.
Za dveřmi chaty na ni čeká scéna jako z hororu. Dvě zkrvavené mrtvoly a k smrti vyděšená dívka, která Brynn oznámí, že vrazi jsou ještě stále v domě. Pokud chtějí přežít, musí okamžitě utéct. Ne, nemají dost času na to, aby se vrátily pro služební pistoli a telefon, kterým by se daly přivolat posily. Každá promarněná vteřina může být osudná, a tak se Brynn s Michelle vydávají na zběsilý úprk do temného hvozdu, který by jim za normálních okolností naháněl strach, ale nyní v něm doufají nalézt bezpečí…
V patách mají dva profesionální zabijáky, kteří se v lese sice také nevyznají, ale mají zbraň a velmi dobrý důvod, proč ty dvě ženské zabít: jsou totiž jediné, kdo by je mohl usvědčit z dvojnásobné vraždy.
Další knihy tohoto autora najdete v nabídce dotiskovaných a vydaných titulů.

Štítky:
Thriller,
Detektivní


Příští oběti


Přečtěte si knihu Příští oběti online zdarma

Kód: D0110284
EAN: 9788073035242
ISBN: 978-80-7303-524-2
Nakladatel: Domino
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 400
Rok vydání: 2010
Rozměry: 482,0×210,0x150,0mm
Váha: 488g
Jazyk: Česky
Kategorie: Detektivky a napětí