Přírodní stezkou

Posted by

Přírodní stezkou

Stáhnout knihu Přírodní stezkou zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Praktický průvodce základními kroky na cestě k vědomé práci s léčivou energií stromů a kontaktům s jejich bytostmi. Úvod do jednoho ze způsobů spolupráce s úrovní “za hmotou”.
Naučíme se jak vyhledat vhodné místo a vhodný strom, jak postupovat v přípravě a jak při samotném čerpání jeho energie. Zjistíme, kterak zprostředkovat tuto energii někomu, kdo ji chce využít pro své zdraví a na práci s ní si netroufá.
Poznáme, jak bezpečně nahlédnout do úrovně za hmotu, “podat si ruku” s nehmotnými bytostmi a získat jejich pomoc pro dobro naše i jiných (kdo ji chtějí, kdo s ní souhlasí). Zjistíme, jak s nimi vstoupit do komunikace a získat odpovědi na otázky, jež nás trápí.
Budeme také uvedeni do práce s kyvadélkem. Zjistíme nejen že funguje i nám, ale že pracujeme-li s ním se vskutku otevřenou myslí, pracujeme i na sebepoznání, neboť kyvadlo nám nedá žádnou odpověď, kterou nelze najít v našem vlastním nitru – je prostředníkem …
Najdeme pár krátkých příběhů o zkušenostech několika z těch, kteří se touto cestou, spolu s autorem, vydali a nalezneme i stručný přehled o účincích léčivé energie konkrétních stromů.
Můžeme se společně zamyslet i nad člověkem, jeho místě a roli na Zemi.

Štítky:
Universalismus (náboženství),
Stromy,
Duchovní literatura,
Stromy – terapeutické účinky,
Stromy – esoterické pojetí,
Léčivá energie,
Unitarismus (náboženství),
Populárně-naučné


Přírodní stezkou


Přečtěte si knihu Přírodní stezkou online zdarma

Kód: D0006663
EAN: 9788074050770
ISBN: 978-80-7405-077-0
Nakladatel: OFTIS
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 96
Rozměry: 108,0×147,0x5,0mm
Váha: 68g
Jazyk: Česky
Kategorie: Medicína a alternativní medicína