Princ z Beverly Hills

Posted by

Princ z Beverly Hills

Stáhnout knihu Princ z Beverly Hills zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Rick Barron, bystrý, nekompromisní detektiv z Beverly Hills, se po konfliktu s nadřízeným ocitá bez práce. Brzy však získá zaměstnání, o jakém by si většina jeho kolegů mohla jenom nechat zdát – nastupuje do hollywoodských ateliérů slavné společnosti Centurion. Jako obhájce zájmů tohoto filmového gigantu, který prožíval ve třicátých letech nejslavnější období své historie, je obklopen hvězdami stříbrného plátna, mezi nimiž jsou i britský milovník večírků Clete Barrow a talentovaná vycházející hvězda Glenna Gleasonová. Rick si svým odzbrojujícím šarmem získává mezi novináři z kulturních a společenských rubrik přezdívku „Princ z Beverly Hills“.
Drama plné napětí se začíná odvíjet ve chvíli, kdy osud filmového studia ohrozí předstíraná vražda a pokus o vydírání. To však není jediný problém, kterému musí Rick čelit. Dvě podezřelá úmrtí, která mají všechny znaky dvojnásobné vraždy, a útok na člověka, který je Barronovi blízký, nenechávají bývalého policistu na pochybách, že má proti sobě ke všemu odhodlané a všeho schopné protivníky.
Úspěšný autor Stuart Woods dokázal i na tomto příběhu, zasazeném do prostředí filmového pozlátka, že je mistr napětí a originálních zápletek.

Štítky:
Drama


Princ z Beverly Hills


Přečtěte si knihu Princ z Beverly Hills online zdarma

Kód: D0021294
EAN: 9788073418564
ISBN: 80-7341-856-8
Nakladatel: BB ART
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 296
Rok vydání: 2006
Rozměry: 155,0×210,0x25,0mm
Váha: 489g
Jazyk: Česky
Kategorie: Dobrodružství a western