Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční

Posted by

Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční

Stáhnout knihu Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Tahle knížka se bude hodit všem klukům, kteří jsou nebo by chtěli být nějakým způsobem výjimeční. Najdete v ní totiž stovku medailonků chlapců a mužů, kteří právě takoví jsou…
Nečekejte ale příběhy žádných akčních hrdinů zachraňujících lidstvo ani miláčků osudu, kterým sudičky nadělily krásu, inteligenci, štěstí a bohatství už do kolébky. Ne – každá z osobností v téhle knize si musela vybojovat nějaký svůj osobní zápas. Někdo se dokázal vzepřít nepříznivému životnímu údělu, vymanit se z prostředí, odkud vzešel, vypracovat se díky své píli či neotřesitelné důvěře v sebe sama. Jiný se nebál vybočit z řady, prolamovat společenská tabu, vzdorovat předsudkům nebo autoritám, často navzdory nesnázím a někdy i tváří v tvář velkému nebezpečí. Další z hrdinů se vzdali svého pohodlí, aby pomáhali potřebným, nebo za ně dokonce bojovali, protože jim nebyl lhostejný osud druhých ani osud našeho světa jako celku.
Ať už jde o chlapce a muže slavné či méně slavné, hrdiny z doby minulé anebo současné, všechny jejich příběhy jsou nesmírně inspirativní. Ukazují totiž, že člověk nemusí být zrovna superhrdinou, aby dokázal být vzorem pro ostatní a učinit svět lepším!


Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční


Přečtěte si knihu Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční online zdarma

Kód: D0442524
EAN: 9788088276449
ISBN: 978-80-88276-44-9
Nakladatel: Presco Group
Jazyk: Česky
Kategorie: Člověk