Prchající stín

Posted by

Prchající stín

Stáhnout knihu Prchající stín zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Pejskař na okraji Prahy objeví část lidského těla. Je to další vražda, nebo jen část do mozaiky té předchozí? Mordparta vrchního komisaře Hladíka stojí před složitým pátráním. Nejtěžším úkolem je identifikovat zavražděné. Postupně se ukáže, že se jedná o dvě různé ženy, zavražděné v odstupu krátkého času na přelomu roku.
Je to další případ, v němž se zaučuje mladá kriminalistka, psycholožka Sulková. A postupně se odvíjí několik lidských osudů, které můžeme sledovat společně s postupujícím vyšetřování. Setkáváme se s mladou a krásnou Jolanou, která je druhou obětí neznámého vraha, odkrýváme podivné změny v jejím chování, které poznamenaly jejího přítele a celou jeho rodinu. A nakonec se postupně, jako když se loupe cibule, dostáváme k jádru celého případu.
Jakou roli v něm hraje jeden z „kmotrů“ politického podsvětí? Nebo povede cesta k objasnění přes drogy a jejich dealery, či snad bezdomovce – nebo úplně jiným směrem? A jakou roli tu bude hrát dům s červeným štítem, lákajícím k odpočinku a relaxaci?
Příběh ze současnosti odkrývá nejen kuriózní lidské osudy, ale přibližuje i dnešní vztahy ve společnosti a udrží napětí až do konce. Čtenáři jsou k dispozici všechna zjištěná fakta a má tak příležitost být tichým společníkem pátrajících kriminalistů a společně s nimi nakonec odhalit překvapivé vyústění příběhu.

Štítky:
Detektivní příběhy,
České příběhy,
Drogy


Prchající stín


Přečtěte si knihu Prchající stín online zdarma

Kód: D0145359
EAN: 9788073845926
ISBN: 978-80-7384-592-6
Nakladatel: Baronet
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 264
Rok vydání: 2012
Rozměry: 128,0×200,0x21,0mm
Váha: 264g
Jazyk: Česky
Kategorie: Česká a slovenská próza